Software Development Company

Usługi

Dostarczamy naszym klientom innowacyjne i efektywne rozwiązania dotyczące ich bieżącego projektu. Nie tylko korzystamy z najnowszych technologii, ale również tworzymy plan, aby czas tworzenia skrócić do niezbędnego minimum przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości i przejrzystości kodu.

Nasze usługi

Aplikacje webowe

Nowoczesne aplikacje webowe szytę na miarę pod konkretne wymagania naszych klientów. Stosujemy najnowsze trechnologie na rynku, dzięki czemu projek. Płatności online, mapy i lokalizacja, czat i wiele innych to dla nas żaden problem!

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne Android oraz IOS tworzone według projektu Klienta. Funkcjonalności i wygląd dostosowujemy do charakteru projektu, budżetu, założeń biznesowych oraz typu końcowego użytkownika. Naszą główną technologią jest React Native.

Outsourcing

Współpraca na zasadzie udziału w projektach i wsparcia zespołu przez naszych programistów mobilnych, webowych i backendowych. Obecnie jesteśmy zaangażowani zarówno w polskie, jak i zagraniczne projekty.

Wycena projektów

Dokładna analiza w celu dokonania właściwej wyceny projektu Klienta. Opracujemy funkcjonalności uwzględniające Twoje potrzeby, dostosujemy budżet do Twoich potrzeb oraz doradzimy w wyborze technologii.

Rozwój projektu

Chętnie wesprzemy rozwój już istniejących projektów. Oferujemy głęboką i staranną analizę wszystkich aspektów przed przystąpieniem do pracy, aby Twój projekt osiągnął lepsze rezultaty i był dalej rozwijany.

Wdrożenie

Świadczymy również usługi hostingowe, takie jak wgranie projektu na serwer, zakup domeny i inne rzeczy z usługami takimi jak AWS, Docker i Kubernetes. Wszystko po to, aby projekt Klienta był użyteczny.

Main Technologies

Java

Kotlin

Vue.js

JS

Contact

Address

Follow us

ul. Stanisława Barańczaka 3f/59
60-537 Poznań, Poland

© codepred.pl - All Rights Reserved