Usługi

Nasza firma oferuje klientom nowatorskie i wydajne rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych projektów. Nie tylko wykorzystujemy najnowsze technologie, ale również projektujemy strategię, aby skrócić czas realizacji do niezbędnego minimum, zachowując przy tym najwyższą jakość i czytelność kodu.

Nasze usługi

Aplikacje webowe

Nowoczesne aplikacje webowe szytę na miarę pod konkretne wymagania naszych klientów. Stosujemy najnowsze trechnologie na rynku, dzięki czemu projek. Płatności online, mapy i lokalizacja, czat i wiele innych to dla nas żaden problem!

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne Android oraz IOS tworzone według projektu Klienta. Funkcjonalności i wygląd dostosowujemy do charakteru projektu, budżetu, założeń biznesowych oraz typu końcowego użytkownika. Naszą główną technologią jest Flutter.

UI/UX

Specjalizujemy się w tworzeniu intuicyjnych i atrakcyjnych interfejsów użytkownika (UI) oraz kompleksowych doświadczeń użytkowników (UX). Dbamy o to, aby każdy element Twojej aplikacji był estetyczny, funkcjonalny i dostosowany do potrzeb użytkowników.

Wycena projektów

Dokładna analiza w celu dokonania właściwej wyceny projektu Klienta. Opracujemy funkcjonalności uwzględniające Twoje potrzeby, dostosujemy budżet do Twoich potrzeb oraz doradzimy w wyborze technologii.

Strony WWW

Tworzymy sklepy internetowe oraz strony WWW, które wyróżniają się nowoczesnym designem, intuicyjną nawigacją i pełną responsywnością. Dbamy o SEO, wydajność oraz integrację z e-commerce.

Serwery DevOps

Świadczymy również usługi hostingowe, takie jak wgranie projektu na serwer, zakup domeny i inne rzeczy z usługami takimi jak AWS, Docker i Kubernetes. Wszystko po to, aby projekt Klienta był użyteczny.

Główne technologie

Java

Kotlin

Vue.js

Flutter

Adres

ul. Stanisława Barańczaka 3f/59
60-537 Poznań, Poland

Obserwuj nas

© codepred.pl - All Rights Reserved